| anonim_4396 a întrebat:

Mamele voastre ce mai gatesc? A mea ma intreaba mereu ce ar mai putea sa faca.Ma puteti ajuta? mancare si prajiturele(oricumm fara spanac sau ceva de genul asta gen ) Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pai mie imi face lasagna,friptura,supa :-&, pasta fredda si prajituri nu prea are timp sa imi faca, dar imi face tiramisu cateodata

| nicoleee30 a răspuns:

Spune-i sa iti faca clatite americane ( pancakes ). Sunt mai bune si mai groase ca clatitele si le poti manca cu miere si banane.un deliciu >big grin