| Andreeaposto a întrebat:

Buna mamici, fete daca stiti sa imi raspundeti la intrebare...sunt insarcinata in 13 saptamani si as vrea sa stiu simptomele unei sarcini oprite din evolutie, pana acum la 13 saptamani nu am sangerat deloc, dar intru in panica din orice.

3 răspunsuri:
| Teo29 a răspuns:

Buna, faci analiza Hcg total si o repeti dupa 3 zile. Iar dupa mergi cu rezultatele la 1-2 medici.
Ai grija ca unii pot zice ca e oprita din evolutie, dar sa nu fie asa, ci vor sa iti ia banii pentru un avort.

| Andreeaposto explică (pentru Teo29):

Da, dar nu am sangerat deloc si totusi am intrat in saptamana 13 doar burtica nu se vede cam deloc dar ginecologu a zis ca se dezvolta cum trebuie

| Andreeaposto explică:

Bai nea marcel daca nu ai un raspuns bun de dat mai bine taci ca tu esti mai prost