| MusicMakesmeSmile a întrebat:

Buna happy. mi-a facut un prieten un filmulet in care canta o melodie.si mi-a dedicato. si eu vreau sa i ifac un filmulet i ncare sa ii zic ce am mai facut cum mai arat doar ca nu vreau sa fie plictisitor vrea sa fie mai special si nu stium cum sa fac asta. idei puppy dog eyes? [nu stiu sa cant la nici un instrument si n-am nici voce on the phone

1 răspuns:
| superdorex a răspuns:

E simplu o poti face cu movie maker din calc tau! acolo adaugi o melodie din calc tau...pe pozele tale!