| dydy1992 a întrebat:

Buna happy Mi-a placut de un baiat dar faza era ca e cu 3 ani mai mare decat mine. :d Azi l-am vazut ca venea pe strada mea, arata ciudat...Nu mai semana cu el. Parca era drogat. Era zi de scoala thinking Cred ca nu merge. straight face
Infine. Cand am trecut cu masina s-a uitat la mine cu ochii inlacrimati apoi s-a uitat dupa masina. Faza era ca el stia ca il plac deoarece i-a zis o proasta. laughing Si el zicea ca sunt mica dar sunt foarte frumO si daca as fi mai mare am avea o sansa thinking
Din ce v-am povestit mai sus, credeti ca ma place? Sau care-i treaba cu el? rolling on the floor
Dau fundita si vot! love struck

Răspuns Câştigător
| andreeagabriela a răspuns:

Pai nu stiu. daca parea asa de posomorat o fi fost suparat pe ceva, pe cineva sau de cineva. Acuma ar trebuie. sa te interesezi si tu daca are vreo iubita poate poate s-a despartit de iubita lui si era in toane proaste.

la faptul ca te place chiar nu stiu poate ca da dar nu vrea sa-ti dea impresia de un baiat care vrea sa isi bata joc de fete mai mici.nu as vrea sa te dezamagesc dar poate si subliniez poate! te place dar poate iubeste pe altcineva (imi asum toata vina daca am gresit si sper sa te placa cu adevaratbig grin) fundita te rog.big grin