| Anduuu a întrebat:

Mi-a trimis cineva astazi pe facebook o invitatie sa ma inscriu la un concurs in care primi 100.000 de participanti primesc un mini-laptop absolut gratuit? E adevarat? Sa ma inscriu sau nu?

Răspuns Câştigător
| Gianinna a răspuns:

Nu este adevarat! sunt multe chestii din astea pe facebook,cum ca,castigi sepci,mingi, tricouri, laptopuri.nu este adevarat.probabil ei vor sa stranga foarte multe like-uri pentru ca ei te pun sa dai like. funda:*?

7 răspunsuri:
| Nutemaiholbadarling a răspuns:

Nu este adevarat dar poti sa te inscrii nu ai nimic de pierdut.
P.S:peste cateva zile se vor da casa gratis laughinglaughingrolling on the floor

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Siiigur ca da! Si marmota invelea ciocolata in staniol.

| Lilllith a răspuns:

Nu este adevarat.este o prostie.da si gandeste-te de unde stiu ei unde locuiesti tu ca sa til trimita big grin funda va rog

| FaraIdeiDeNume a răspuns:

Nu e adevarat dar totusi eu zic sa te inscrii ca nu te costa absolut nimic sa-i dai pe particip!

| HappyPebbles a răspuns:

Nu e adevarat.Nimeni nu iti da nimic freehappy.

| alliss a răspuns:

Da si vei mai primi si o masina gratis plus o excursie in maiami...straight face. iti garantez eu!

| Deyu_2596 a răspuns:

Este o tampenie!