| pisikutza ta a întrebat:

Buna:*
mi-a venit menstruatia si nu stiu e a3a zi si pe mine ma doare burta si imi amorteste rau de tot piciorul drept...de ce? nu mia mai amortit pana acum si burta ma durea doar in prima si a2a zi
dau funda celui mai clar raspuns

Răspuns Câştigător
| scumpik a răspuns:

Pai ai grija sa nu cumva sa ai apendicita.mai asteapta cateva zile si vezi ce se intampla.deoarece durerile de burta sa zicem ca ar fi normale in unele cazuri insa nu sa-ti amorteasca piciorul. s-ar putea din cauza durerilor pe care le ai sa nu simti si sa te doara si in partea dreapta. mai asteapta putin si mergi la doctor daca nu-ti trece. Noi ne spunem parerea insa o astfel de problema poate fi rezolvata de medici.:*