| Predalari a întrebat:

Buna mi am bagat piercing in buric acum 2 luni si de vreo 2saptamani am un fel de carne, sange crescut peste el o bucatica foarte mica ce credeti ca este? S au ce trebui sa fac? Dati mi un sfat dau fundita! plizz

2 răspunsuri:
| Lzehxo a răspuns:

Mergi la un medic. Se poate infecta.

| Adriana_Cristina_1993 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi la un doctor sa fii sigura ca nu s-a infectat. Doar un doctor iti poate prescrie un tratament pentru a opri acea sangerare si a fi sigur ca nu vei face o infectie care sa te afecteze mai grav pe viitor.