| coconutlover a întrebat:

Buna :*. Mi-am cumparat niste extensii(set de 10)..Parul meu natural este un pic mai jos de umeri.Degeaba imi fac parul cu placa, pentru ca am parul des si se cam vede pe ici pe colo ca nu este parul meu. Ar trebui sa merg la coafor sa imi subiteze parul? Sau sa il si tund dupa ce il subtiez? ...Help mee

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

Mai bine ai renunta la extensii iti fac mai mult rau, la fel si la placa. Asteapta sa iti creasca parul tau. Bafta!