| LoveForShania a întrebat:

Mi-am cumparat o noua placa de la Remington, nu stiu ce numar dar culorile ei sunt mov si negru (asa arata). Ce ulei de par pentru placa sa folosesc ca sa nu imi arda parul? Cele mai bune, si preturi daca se poate. Multumesc! (dar cele care se gasesc in magazine de ex. Carrefour, nu in farmacie sau la coafor)

Răspuns Câştigător
| AliiB a răspuns:

Tresseme heat tamer spray
Dove heat defence therapy
Syoss heat protect

1 răspuns:
| AndrahAntipathy a răspuns:

Nu stiu.dar eu folosesc masca pentru par si nu se intampla nimic de genul arsului. sper ca te.am ajutat