| SupCow a întrebat:

Mi.am dat cu pistolul o gaura in helix la bijutier. De atunci, din octombrie, se tot umfla si dezumfla. Astazi l.am dat jos cercelul si vreau sa stiu ce credeti ca ar fi bine sa fac?

1 răspuns:
| AnnaaaMaria a răspuns:

Dezinfectează foarte bine zona, dezinfectează și cercelul și apoi încearcă să-l bagi iar să vezi cum se comportă pielea ta. Zona dezinfecteaz-o cu alcool sanitar, iar cercelul pune-l la fiertlaughing și vorbesc serios. Dacă o să ai aceleași simptome, renunță la cercel. E normal ca la început să reacționeze așa organismul pentru că tu în acea zonă ai introdus un corp străin. Succes