| DunkelheitBu a întrebat:

Mi-am downloadat niste obiecte pentru sims 3 si le-am pus in Downloads si am dat extract to. Am intrat in joc si nu merge. Ce sa fac?
Scuzati categoria dar... chiar nu mi s+a raspuns pe categoria la care trebuia

4 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Stiu, nici mie nu imi raspunde nimeni si daca iti raspunde nu iti da un raspuns corect, oricum si eu caut cum sa downloadez obiecte, imi dai si mie siteul? Acuma si raspunsu meu e nefolositor dar am un prieten pe mes si daca imi spune iti voi spune si tie.happy

| DunkelheitBu explică (pentru AtateaConditii):

Multumesc mult happy imi dai id-ul tau?

| AtateaConditii a răspuns (pentru DunkelheitBu):

Lillytzy@yahoo.com sanu uiti sa imi las siteu:*.

| DunkelheitBu explică (pentru AtateaConditii):

De ce nu intri?