| Bubaaa12 a întrebat:

Buna, mi-am facut acum 2 luni un pierce in nas si l-am dat jos ieri cand am încercat sa mi-l pun iar nu imi mai intra pur si simplu l-am mai dat jos recent odata dar atunci mi-a intrat foarte usor si nu mi-a provocat durere, din cate am observat cred ca mi s-a facut si puroi poate de aceea nu imi mai intra deloc, intra doar pe o parte si pe cealalta nu mai iese habar nu am ce sa fac va rog ajutați-ma

1 răspuns:
| Andreeush a răspuns:

Vezi că dacă lași mai mult timp pirce-ul fără să îl pui la loc gaura acea se va astupa.
Încearcă să îl pui din nou.