| SweetyღGirl a întrebat:

mi-am facut cont pe pinterest dar nu ma descurc foarte bine inca.ce inseamna board si pin? la ce folosesc. daca se poate si cateva informatii,cum pun poze, am un profil vazut de altii? etc.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Board este ca si cum ai avea o tabla pe care pui tu tot ce vrei. hai sa zicem ca e un fel de album la facebook. pin..inseamna ca salvezi cumva acea poza. de exemplu : pin it - alegi sa salvezi acea poza si chiar sa o pui intr-un board(album ) al tau

| SweetyღGirl explică (pentru anonim_4396):

Si send pentru ce este?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Send e un fel de "share" e ca sa trimiti acea poza unui prieten