| ツツツ a întrebat:

Buna happy
mi-am facut contul ieri. cand voi ajunge senior? in ce ziI don't know

Răspuns Câştigător
| Gabrielaa90 a răspuns:

Trebuie sa ai vechime de 10 zile pe TPU si sa raspunzi la 100 de intrebari. Când vei îndeplinii aceste două cerințe vei avea toate, (și absolut toate), drepturile depline; cum ar fi:
Vei putea să raportezi, să folosești opțiunea "Discută Live" (adică chat-ul site-ului), vei putea să votezi și să trimiți mesaje private.Bafta!

6 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Bună,
Intră aici -> http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente și citește.
Poți să citești toate întrebările de acolo, toate sunt pentru utilizatorii TPU.

Baftă!

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Trebuie sa dai peste 100 de raspunsuri.Multa bafta.

| LolaLollita a răspuns:

Pentru a ajunge senior ai nevoie de 100 de raspunsuri postate in comunitate si 10 zile trecute de la crearea contului. Numarul de funde nu conteaza in aceasta situatie.
Un utilizator senior poate raporta si vota postari, poate trimite mesaje private si are acces pe chat-ul TPU.

| MadalinaElly a răspuns:

Buna,trebuie sa ai 10 zile de cand ti-ai facut cont pe TPU, si trebuie sa raspunzi la 100 intrebari ca sa ajungi senior

| AcHollism a răspuns:

Trebuie sa ai 10 zile vechime si 100 de raspunsuri ca sa devii senior.
Bafta!

| HonneOnna a răspuns:

Nu este o zi anume cand devii senior, si as zice ca daca vrei sa stii mai multe sa verifici linkurile cu informatii de pe site...Iti va fi mai usor asa