| mOnAsX a întrebat:

mi-am facut un site... vreau sa stiu niste pareri despre cu ce l-as putea face? despre ce? funda!

2 răspunsuri:
| MrAlex a răspuns:

Pai daca ti-ai facut site de mai intrebi, ca nu pricep? in fine...fa despre muzica, filme, desene, jocuriwinking

| Euletitia a răspuns:

Buna! Ai putea sa-l faci despre muzica, sport, filme, show-biz, scoala etc., sa propui diferite sondaje de opinie, sa postezi ultimele stiri si noutati din domeniul pe care ti-l alegi, sa postezi zilnic un banc bun astfel ac iti va fi vizitat zilnic siteul...nu stiu, sa-ti mai pui articole cu parerea ta despre anumite evenimente sociale, politice, culturale, sportive, artistice etc, despre anumite probleme si pereocupari ale tinerilor din ziua de azi sau orice ti se pare interesant si se adreseaza unui segment relativ mare de populatie.