| Floriii a întrebat:

Buna mi-am luat si eu zineryt pentru cosuri poate avea ceva efect asupra pielii?:-s

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate o alergie locală care cedează la îndepărtarea cremei.
Pa, pa.

| Floriii explică:

Pai au am folosit`o si mi-au trecut deja din cosuri dar nu stiu dc ma cam ustura pielea:-s dc oare de la zynerit?

| Cherry a răspuns:

Zynerit este cea mai buna crema contra cosurilor.Nu are efecte cine stie ce negative, da`te cu incredere.

| Iuliiaa a răspuns:

Nu, nu iti face rau la piele, dar pe mine, sincer, nu m.a ajutat cu nimic. doar imi usca pielea ca naiba, si cosurile se faceau mai urate. dar depinde si de organism.