| AnemonaP a întrebat:

Mi-am pierdut cheia de la usa camerei mele. Nu am nicio copie. Credeti ca este posibil daca aduc un lacatus sa imi faca alta?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca cheia este tip yala, probabilitatea de a reusi sa faca o cheie care sa se potriveasca este teoreti apropiata de 0 (zero). Daca in schimb, este vorba de o cheie simpla, de tip ancestral laughing, de pe vremea cand bunici era fata mare, sanse exista.

3 răspunsuri:
| AndreeaCR7 a răspuns:

Da e posibil happy

| FaraNume1245 a răspuns:

Totusi, de ce ai avea cheie la camera ta? Si de ce ti-ai inchide usa de la camera ta cu cheia? As intelege daca ai sta in casa cu straini, dar nu cu familia.

| TheGreatPerhaps a răspuns:

Plot twist: lacatusul e, de fapt, cel care-ti va jefui locuinta. :O