| DanielaElleena a întrebat:

Buna mi-am uitat parola de la id si cand vreau sa mi-a schimb imi spune sa spun niste date si le-am uitat ce pot sa fac ca sa imi zchimb parola sau da imi aflu din nou datele? funda plzz ajutati-ma

3 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Nimic nu mai poti face daca ai uitat si parola si cele 2 raspunsuri la intrebarile secrete.

| Denni99 a răspuns:

Numai poti face nimic. Fa-ti alt ID. Si mie mi s.a intamplat de vreo 2 ori. Si m.am invatat minte. Mi.am scris datele si parola pe o foaie dintr.o agenda. Iti sugerez sa fac si tu la fel ca sa nu iti mai pierzi Id-ul iar.winking

Răspuns utilizator avertizat