| byencutza4ever a întrebat:

Mi-as dori si eu un tatuaj pe inheietura mainii ..mai bine zis o fontita. Dar mi-e frica de durerea insuportabila, as vrea sa intreb daca nu exista un anestezic ceva...?

3 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Banuiesc ca,daca ar exista toata lumea l-ar folosi! nimanui nu-i place durerea,dar daca vor tatuaje acestea inseamna putina sau mai multa durere, depinde de locul in care este facut tatuajul!
Incheietura mainii, banuiesc ca pe interior te referi, nu exista oase, doar dar nici nu va fi insupotabila aceasta durere! nimeni nu a murit din asta!

| MrAnderson a răspuns:

Salut,

Tatuajul nu e ca operatia...e ceva vizibil si-l ai pe viata.
Asa ca mai bine sa fii prezenta acolo, decat sa adormi si sa te trezesti ca nu e chiar cum ti-ai imaginat.
Durerea nu e imensa, iar daca nu suporti prea multa, ti-l poate face cate un pic, in cateva zile.

| mathew2002 a răspuns:

Nu este o durere insuportabila, este mai mult ca o zgarietura. Daca esti sigura ca vrei sa iti faci, fii curajoasa, nu o sa doara asa cum iti spun unii. Si apoi, cine se lauda ca nu a durut-o tare?