| andreeatobiy a întrebat:

Buna,mi s-a furat pagina pe facebook ce pot sa fac ca sa o recuperez? Va rog spuneti-mi dau funda! Raspuns rapid

1 răspuns:
| Roibu a răspuns:

Draga mea!
Daca ai cea mai vaga idee cine stie parola ta si datele tale contacteaza Politia intrucat acea Pagina contine Fotografi care pot fi prelucrate si iti pot aduce un prejudiciu Moral foarte mare,pe acea pagina de ex ai data de nastere, locul unde locuiesti numar de tel, nr la casa, ap, sc, bl etc.
Sunt date cu acracter Personal care in afara de tine nimeni nu ar trebui sa le aiba in Posesie.
Mergi la politie si sesizeaza acest Delict si ia legatura si cu cei de la Facebook.com sa inchida Pagina.
Cel care ti-a furat Pagina are un IP (INTERNET PROTOCOL) Care in momentul cand a intrat pe pagina ta a trimis date catre Server si se poate gasi adresa Intractorului asa ca nu te panica exista o speranta.
Mai multe detalii despre Procedura de Recuperare si incadrarea Juridica a acestei fapte Folosirea fara drept a datelor cu caracter personal, Furt Informatic, la id messenger: roibuconstantin.