| Monik_6267 a întrebat:

Mi s-a oferit un serviciu, de a servi la masa intr-un club. Ce parere aveti despre asta? Ar trebui sa accept? Ar fi un job bun de vacanta? Multumesc.

3 răspunsuri:
| katy2010 a răspuns:

Depinde ce fel de club(in primul rand) si depinde si ce salar primestitonguehappy

sper ca ti-am fost de ajutor

| AlexSala a răspuns:

Suna bine. Salariu nu cred ca ar fi minunat, da' banuiesc ca ai trai din spaga happy.

| Mellaa a răspuns:

E super.Am avut si eu un prieten care a facut asa ceva. dar mi-a zis ca e destul de greu si obositor. Dar poti incerca si vezi daca e Ok.Sa ne spui cum ti-a mers!:*