| ColorfulRainbow a întrebat:

Mi se pare ca am pometii fetei cam mari :-s si nu imi plac. Cum as putea sa-mi modelez putin fata? laughing Ajuta acele exercitii faciale?

1 răspuns:
| BiuL a răspuns:

Ciudatica intrebare. Eu nu cred in exercitiile acelea faciale, adica cum ti-a dat Dzeu constitutia faciala, osoasa asa iti ramane.
Apelea la machiaj, culorile mai inchis au rolul de mici si adanci zonele care nu-ti plac si iluminatoarele, culorile mai deschise maresc si scot in evidenta zonele pe care sunt aplicate. Citeste mai multe despre contouring http://therhythmofheels.wordpress.com/2012/12/19/despre-contouring/