| Aleeee95 a întrebat:

Mie facebook`ul imi merge super prost uneori. Adica, nu imi trimite cererile de prietenie. Cum as putea sa imi dau seama, daca sunt primite? Daca nu vor sa imi dea accept?

1 răspuns:
| Sellena_4766 a răspuns:

Uneori,tuturor utilizatorilor le merge mai greu, este vorba despre faptul că suntem prea mulți.Eu nu cred că nu îți trimite cererile de prietenie ci că nu ți le acceptă celor care le trimiți cererea, poate nu au mai intrat de mult pe facebook! :-)