| Liviu29iran a întrebat:

mie imi place de o fata foarte mult si nah... ea este de alta religie si a spus ca nu sunt genu ei. Ce fac sa fiu cu ea, ca nu pot sa mi-a scot din minte straight facestraight facestraight face.

3 răspunsuri:
| cristi11cristian a răspuns:

Buna. in primul rand ar trebui sa o impresionezi,-pe anumite teme, planuri, distractiv, emotional.etc.,iar dupa sa nu-i dai impresia ca esti in limba dupa ea (chiar daca esti ) da sa-i lasi intotdeauna parerea ca ar putea fi ceva si mai mult. dar la asta se va ajunge nitel mai treptat. trebuie sa ai rabdare nitel! bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa o intrebi ce nu i place la tine. spune-i asa: ce nu iti place la mine?

| m4rioMix a răspuns:

Ce religie?