| Elial a întrebat:

Mie imi place de un baiat care are 13 ani, iar eu am 11.Eu nu sunt nici prietena, nici nu ne salutam, nu e absolut nimic intre noi. Puteti sa imi spuneti cum sa fac ca sa ma placa si el? Dar nu sa ma duc la el si sa ii spun cail iubesc, deoarece nu am curajul.

Răspuns Câştigător
| mada_9093 a răspuns:

Buna! tu ar trebui macar sa ii spui buna si restul se va intampla de la sine. tot ce trebuie sa e sa il faci sa te observe si sa incerci sa vb cu el eventual sa ii cer numarul de tel, id de mess etc
succes