| Ioana :x a întrebat:

Mie imi place de un baiat si cred ca si lui. azi mergeam pe strada si cand m-a vazut a intors capul adica nu a vrut sa se uite la mine... ce inseamna asta? ca este timid sau ca nu ii pasa de mine? insa el mi-a dat semne ca ma place... deci ce inseamna asta? :-s va rog sa ma ajutati
SCZ CA AM MAI PUS ACEASTA INTREBARE INSA AM PRIMIT PUTINE RASPUNSURI! VA ROG AJUTATI-MA CU O SIMPLA PARERE!

5 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Este timid si a refuzat sa faca contact vizual cu tine. Poate ii era frica de reactia ta cand il zareai ca te soarbe din priviri.

| candycarrie a răspuns:

E timid sau nesimtit. una din douabatting eyelashes cand il vezi intreaba'l daca te'a vazut si vezi cum reactioneaza. daca isi cere scuze si spune ca nu a observat e ok, daca se agita sau reiese ca nu vroia sa vb cu tine e clar ca nu merita oh go on.desi daca spui ca da semne ca te place, tind sa cred ca e rusinos, am dat si eu peste deastialaughing fa'l sa aiba incredere in tine si sa va intelegeti bine sa stii ce e in capul luilaughing

| Ioana :x explică:

Adica ii place de mine happy chiar atat de greu e? laughing

| ღKittyღ a răspuns:

Rusinos big grin timid big grin asta e caracterul lui big grin si cred ac daca a intors capul dupa tine sa stii ac te palce big grin

| curios_3782 a răspuns:

Rusinoswinking