| monicutza98 a întrebat:

mie imi place de un baiat si vreau s imi pun niste statusuri ca el sa isi dea seama ca il plac.deci va rog dati-mi si mie statusuri ca nu stiu ce sa imi pun

1 răspuns:
| ingerpufos a răspuns:

Pai de ex: iubesc si sunt iubita,iubesc pe cvn si el cred ca ma iubeste dar prostu nusi da seama ca-l plac,Stau in casa singura si ma gandesc
Ma gandesc,
Ce scop am sa traiesc
Viata mea e un chin,o durere
Si stau singura-n casa si tot imi amintesc]
Cat am suferit pentru el,si acum,nu mai pot sa iubesc
Ma gandesc doar la el,mi-a furat inima,m-a adus in pragul iubiri unde nu mai pot trai pentru altcineva
Iubesc ca o proasta,caci nu realizez
Cat sufar si tot ce pot sa fac e sa ma intristez
NU are rost,el nu am iubeste
Imi spune vorbe dulci,dar nu le graieste
E doar in mintea mea, vocea lui senina
Nu stiu ce sa cred, ce sa gandesc,
si singura mereu ma dezamagesc
Dar am deschis ochi si am vazut lumea
Haina cum era Tu poti sa te-ndoiesti
de soare,
De focul ce scanteine in
stea,
De legile nemuritoare,
Dar nu si de...
Iubirea mea! daca de fiecare data
cand m-as gandi la tine
as primi o stea,
as avea tot universul in maini Am un iubit...
Dar acum nu mai sunt asa de sigura...
Esti tot timpu dnd
Si cred ca iubi pe altcineva...
Dupa un timp vi si imi spui ca te joci cs...
DUPA CA MA IUBI...
Dupa aia am intrebat-o pe cea mai buna prietena daca imi da webu si o sps ca nu ca ti-l da tie si ca vb cu tine atuncia am inteles toto!
Un baiat care isi insala iubita
Ii un bou porc tampit etc.
Ma intreb cateodata de ce m-a facut mama fata
Daca tot timpu fetele trebuie sa sufere din cauza baietzilor!
crying
Of dragostea asata ajungi sa te ommori pentru ea!
esti iubirea vietii mele ceai cazut de printree stele ai venit mai mangaiat pe gurita mai pupat Ai plecat incetisor te iubesc sit e ador kiss sper ca te-am ajutat funda te rog