| AlexysNykol a întrebat:

Mie imi place foarte mult kpop si nu am deloc prieteni care sa asculte acest gen de muzica si intrebarea mea este daca sunt fani kpop ca sa am cu cine discuta despre acest gen de muzica?happy

4 răspunsuri:
| Expertis a răspuns:

Hei buna si eu sunt o mare fana kpop. Tu cum esti pe Facebook?

| ParkAndreea a răspuns:

Da, eu! Pe facebook : Deea Băă, iar pe mess' - toxicbarbie925@yhaoo.ro. :*

| 172001 a răspuns:

Si eu sunt fan Kpop. ^_^

| Cranatio a răspuns:

Hey! Si eu ascult kpop xD. Facebook : Otaku Shawol si e-mail :kamikaze_the_neko_lover@yahoo.com. Si daca vrei sa gasesti mai multi fani kpop incearca pe paginile de Facebook ex: Kpop Romania, Drame coreene si kpop e.t.c