| bybylyk14 a întrebat:

Mie imi place tare mult de un baiat de la mine din clasa. Imi puteti scrie niste subiecte de discutat cu el?

2 răspunsuri:
| Aly_5702 a răspuns:

Muzica.
Dans.
Filme.
Carti citite[dar daca nu ii plac cartile mai bine renunti la ideea asta].
Despre prieteni comuni.
Poti sa propui subtil diferite intalniri cu colegi/prieteni pe care sa le aranjati impreuna.

| any3la a răspuns:

Buna.Cand trebuie sa lucrati pe grupe cate 2 poti sa faci tot posibilul sa faci grupa cu el, iar in timpul asta poti sa gasesti multe subiecte de discutat incepand cu scoala pana iti faci curaji sa-i spui ca-ti place mult de el si sa-l intrebi daca vrea sa stea cu tine. Sper ca te-am ajutat. Fundita plzz.