| simonika_8118 a întrebat:

mie imi place un baiat si mereu intreb fetele din cls de la el daca ii place de mine si el zice ca 'nu stiu' dar mereu se holbeaza la mine ma saluta, isi pune colegii sa ma urmareasca.ma striga de la geam... dar o ft care ii este ciuda ca eu is mai populara ca ea. se duce si il apuca de mana. il ia in brate. ce sa fac? funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| irina_8827 a răspuns:

Du-te direct la el si intreaba-l daca te place si el! baieti adora fetele indraznete...o sa aprecieze sinceritatea ta

3 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna
Te duci vb cu el iar daca nu ai curaj faci nr lui de tell sau id-ul
Si ii spui ce simti pentru el
Dupaia o sa te ceara de pr si o sa fie bine

pa

| Usagiii98 a răspuns:

Pai si ce mai vrei sa faca? Nu este deja clar ca te place?! Si acum ce sa faci tu? Poarta-te la fel de dragut cu el sau chiar intreaba-l daca te place.Adica,din ce spui tu, sentimentul pare sa fie reciproc.

| mehanna2000 a răspuns:

Sa fii ceva mai mandra! si mai discreta...