| SMA a întrebat:

Miercuri mi-au venit problemele, iar maine merg la mare. De obicei ma tin cam 1 saptamana si eu stau pana marti, deci pe toata perioada cu siguranta nu scap de ele. Ce as putea sa fac? Adica am inteles ca dupa a treia zi as putea intra in apa si nici nu ma gadesc sa folosesc Ob. Ce pot sa fac? Multumesc!

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Nu ai ce face... astepti sa iti treaca, si nu te baga in apa daca nu ti s-a terminat, poti sa faci hemoragie sau o infectie, sau poti sa te patezi.
Ob-ul era cel mai perfect, dar banuiesc ca esti prea micuta pentru el de il excluzi complet.

| SMA explică (pentru LaLaura):

Am 16 ani si il exclud deoarece ma incomodeaza. Ok, mersi de raspuns.

| LaLaura a răspuns:

Daca e introdus corect nu are cu ce sa te incomodeze, nici nu il simti happy