| claudita00 a întrebat:

ne cred ca ati auzit si voi despre testele initiale nu? ne trec notele in catalog ( ca daca da atunci cred ca toata scoala e moarta cred nu va lua cineva o nota mai mare de 8) asa deci ni-le trec sau nu? raspuns urgent!

Răspuns Câştigător
| Alissss a răspuns:

Buna, deci aceste teste nu se trec. Normal ar fi sa nu se treaca, toti elevii le dau. Stai calma laughing)

6 răspunsuri:
| bebe23 a răspuns:

Nu se trec notele in calalog! sunt doar teste initiale sa vada ministerul ce stim.peste ceva timp o sa dam si teste de progres.la teste de progres trebuie sa luam note mai mari decat la cele initiale. daca nu profesorii sunt trasi la raspundere dc am luat nota mai mica, ce au facut ei la ore, cum ai predat si din astea.in concluzie nu se trec in catalog!

| Pisoiul a răspuns:

Acel test se da pentru a putea sti profesorul/profesoara nivelul de cunostinte al clasei respective.Aceste note nu se trec in catalog.Se arata dirigintelui/dirigintei si parintilor la sedinta.

| liladyna a răspuns:

Notele nu se trec deoarece sunt teste impuse de minister, daca ar fi fost de scoala, poate ca da.dar chill.nu se va intamplahappy

| PatyKan a răspuns:

Nu se trec in catalog, dar noua ni s-a zis ca au o oarecare importanta pentru profesori, fiindca asa isi dau seama ce stie fiecare.
Dar nu, nu cred sa se treaca in catalog!happy

| simonica57 a răspuns:

Depinde de profesor in regulament scrie ca daca vor profesori sa treaca nota au voie

| claudita00 explică:

Mersi toti pentru raspunsuri!