| shlerlyn4 a întrebat:

Bunabatting eyelashes

niste statusuri de tristete in romana si daca se poate si in spaniolabatting eyelashes dar mai scurte asa si la obiectbig grin

funditabig grin

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Zady a răspuns:

Raspunsul asta nu e numai pentru tine. e pentru toti cei in situatia ta. Indiferent ca e vorba de o cearta cu parintii sau cu prietenele sau cu iubitul nu mai postati asa ceva. Multa lume se amuza pe seama chestiilor de genul si daca e vorba de un fost iubit probabil si el se amuza cand te vede ca suferi. incearca sa treci peste probleme cu capul sus zambeste si mergi mai departe