| anonim_4396 a întrebat:

Buna ns ce s afak baiatu care il iubesc m-a invitat in drumetie cu cls lui chiar daca suntem certati si ne loam la omor cand ne vedem eu il iubesc fff mult dar ns sa merg sau nu in drumetie?

1 răspuns:
| campanario a răspuns:

Apoi nu stiu ce sa zic, daca tu il iubesti si el nu, poti sa pleci cu el in drumetie ca si amici. Nu forta lucrurile. Daca nu te iubeste, nu-l obliga pentru ca nu te v'a iubii niciodata. P.S. Invata sa scrii romaneste ca aici nu esti pe yahoo messenger sa scrii in halul asta! happy