| secrettt a întrebat:

Bună..nu cred ca am ales bine categoria dar am o intrebare. Iubitul meu cu care sunt de luni bune a fost cu una 3 saptamani, il vedeam cu ea pe holul liceului, am inceput sa vorbim iar dupa 3-4 zile s-a despartit de ea. problema e ca mi-e iritant sa o tot vad si sa-mi amintesc, nu stiu de ce dar cand o vad ma umplu de nervi, ne-am si "certat" o data, prietenul meu imi spune ca nu a iubit-o si ca nu o fost nimic serios si imi spune ca ma iubeste si chiar imi arata asta. ideea e ca problema e la mine si stiu asta, parca sunt disperata de aia, ce as putea face sa nu ma mai gandesc la ea si sa mi vad linistita de viata mea?

3 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Hey! Tu ai stat cu el de luni bune, in timp ce el s-a despartit de tipa aia dupa doar 3 saptamani. Poate ca ea te uraste intrucat i l-ai furat...nu tu ar trebui sa fii geloasa, ci ea.
Tu il ai, este al tau de luni bune. Nu te mai gandi la aia!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ignor-o. nu ai motive să te enervezi. acum el e al tău.

| Directioner99 a răspuns:

Eu zic sa te descarci, bate-o bine apoi iti garantez ca nu vei mai avea nicio problemalaughing