| glitchMirror a întrebat:

Nu eram sigur la ce categorie aș putea pune această intrebare,insă...Ei bine comentați voi! Și spune-ți,...ce parere aveți despre aceasta nație,oribillă,dezgustătoare, da n-am cuvinte sa descriu. http://stirileprotv.ro/......moara.html Întrebarea este:merită sa facă aștia umbră pămantului?

Răspuns Câştigător
| simonafrumoasa a răspuns:

Da sunt bolnavi daca insusi un chinez a supus-o. in chine este o mafie ceva de nedescris. sau mai intamplat multe cazuri in care chinezi au fost implicat si pe astea le-am auzit chiar eu de la rudele mele. ce au patit cunostinetele lor eram mai mica pe atunci asa ca nu imi amintesc exact. la gandire unele popoare sunt chiar inapoiate pe mine una m-a intristat enorm.

5 răspunsuri:
| HeresyoftheUnknownGod a răspuns:

Veche ştirea.
Nu am nimic cu chinezii, aceiaşi chestie s-ar fi întâmplat şi la noi, dacă nu s-a întâmplat deja.

| glitchMirror explică (pentru HeresyoftheUnknownGod):

Veche,da pe mine m-a șocat!
NU cred că s-ar întâmpla. Poporul ăla e țicnit la cap.

| HeresyoftheUnknownGod a răspuns (pentru glitchMirror):

Mai încearcă şi ei să mai scape din populaţie, şi-aşa îs prea mulţi.

| smiface01 a răspuns:

Deci inca sunt in stare de soc straight face

| deeaandreea13 a răspuns:

Sunt bolnavi...sad