| NextFriday a întrebat:

Bună!
Nu este o intrebare stupida, doar cer parerea altor persoane.
Am 15 ani. Am vorbit intr-o seara cu un baiat (pe care il cunosc de mult timp) si mi-a zis ca ma place mult, eu i-am spus ca nu il cred. Am ezitat, dar pana la urma i-am dat numarul meu de telefon si a spus ca ma suna a doua zi. Nu m-a sunat, ceea ce era de asteptat, dar voi ce credeti despre asta?
Mersi!

3 răspunsuri:
| Sophieeeeeee a răspuns:

Ca a uitat? Ca nu mai are credit? Glumeamwinking Mai probabil ca a facut misto de tine, sau a indeplinit o provocare... Hmm, nu te mai gandi la asta si asteapta sa vezi ce se mai intamplawinking Te pup.

| AnneMarie78 a răspuns:

Nu intra in subiectul acesta, prefate ca nu s-a intamplat nimica.

| vilia a răspuns:

E un dobitoc daca nu te-a sunat, asa fac multi... poate a fost o provocare sau poate (in cazul in care chiar te placewinking ) nu vrea sa para prea lipicios si sa te sperie cu asta, daca nu te suna in a treia zi fii sigura ca a fost o gluma ( sau poate s-a speriat oh go on )