| Mia999 a întrebat:

nu imi merge sa dau funditacrying
ce se intampla? vi s-a intamplat vreodata?confused
merci anticipat:*:*:*

Răspuns Câştigător
| AmyAmaLyAAA a răspuns:

Sunt doar niste dificultati tehnice.Or sa se rezolve in curand.

P.S: Intrebarea ar trebui incadrata la categoria "Totul despre TPU"

7 răspunsuri:
| AmyAmaLyAAA a răspuns:

Buna! trebuie sa astepti un timp...pana la urma te lasawinking

| stefana21 a răspuns:

Nici mie nu-mi merge de ceva timp...nu stiu care-i treaba sad

| rater1994 a răspuns:

Doar atat stiu sa zic x_X schimba Internetu (scuze adica Vreau sa zic aca ai Opera schimbal cu Mozila daca ai mozila schimbal cu google Chrome)

| mdany a răspuns:

Merge doar ca mai greu datorita siteu-lui ingreunat.

| 4l3x a răspuns:

Pai, contacteaza un adminwinking :S

| Neimportant a răspuns:

Nici mie nu-mi merge, probabil iar e o defectiune . ca deobicei.

| Neimportant a răspuns:

Rater1994, nu este de la Internet ci de la TPU pentru ca iar au aparut probleme din cauza aglomeratiei