| Sadop a întrebat:

Buna happy
Nu le prea am cu tabletele si as vrea sa imi spuenti toate chestiile care se pot face cu/pe o tableta happy
Funda!

5 răspunsuri:
| EuCuTine a răspuns:

Jocuri, filme, foto, net, mess, facebook, mail, orice are leg cu netul, sa iti scrii niste bilete etc

| Aleqa a răspuns:

Pai, de obicei, programele sunt esentialul pe o tableta. O poti folosi si pentru a face poze, videoclipuri... Sa trimiti mailuri, mesaje. Ce poti face de obicei si pe un pc normal. Doar ca tableta este in miniatura.

| ToxicLollipopx a răspuns:

Navighezi pe net [cea mai importanta functie ] descarci aplicatii, jocuri, muzica, faci poze. happy

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Muzica,mess,fb,aplicatii,foto,video

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Joci jocuri, intri pe net, vezi filme, intri pe mess/facebook/twitter/TPUbig grin, asculti muzica.
*-*