| mada12 a întrebat:

Nu mai pot.imi place de un baiat de vreo 2-3 anistraight face. de fapt de cand eram mica. m-am certat rau cu el.sad maine e ziua lui si nu pot sa ii zic La multi ani deoarece este la ignor.nu mai suportsad am incercat de multe ori sa il uit. dar pur si simplu nu mi-l pot scoate din minte si inimasad. astazi am fost la ziua la o colega si am auzit o piesa trista, lenta de dragostesad. m-am gandit direct la el.Stiu ca nu ii place de mine.si i-a spus unui coleg ca e "bucuros"( ca a pus nu stiu ce si nu ii mai da add) pentru ca i-am dat ignor. Vreau sa il uitsad ajutati-ma.nu mai pot.plang.ceea ce nu am mai facut de mult timp.si niciodata dupa un baiat.HELP!

3 răspunsuri:
| Smileyy a răspuns:

Puneti o idee in gand pe care o vei respecta " O sa-l uit love struck. E un ...Nu ma merita!" :X.eu asa am reusit laughing).

| Razvan a răspuns:

Nu plangi dupa el ci dupa ce crezi tu ca e.Altfel spus ti-ai creat in minte o imagine frumoasa a lui care in realitate nu are nicio acoperireoh go on
El doar se joaca cu tine.Arata-i ca nici tie nu iti pasahappy
Dragostea neimpartasita e greu de asimilat dar nu exista nu pot sa il uit ci nu vreau sa il uit.Asa ca nu te mai consuma degeaba si iesi si cunoaste alta lumewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt la fel ca uh`... mi-a placut de un baiat din alta clasa si el a fost cu mine de stou si numa sa exerseze sa se mozoleasca`.cryingsi de 3 luni in coace nu exista zii in care sa nu plangg`. si eu am nevoie de putin ajutor