| AndreeaDenisa0778 a întrebat:

nu mai stiu in ce fel sa`mi fac parul la scoala. m`am saturat de coada intr-o parte.coada normala sau parul dezlegat sau prins in clema. vreau ceva care sa nu dureze fte mult de facut...aa.si am parul brunet (fara breton) pana la fund.adica lung.Cam atat. Fundita pentru cee mai frumoase :*

4 răspunsuri:
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Intinde-l cu placa si fa cateva onduleuri happy sau pune-l pe bigudiuri la varfuri si o sa iasa o coafura tareelove struck sau fa-l cret. Iti mai poti face 2 codite impletite deasupra urechii, una in stanga, alta in dreapta, pe care le prinzi la spate cu o clama draguta. Sunt multe feluri de a-ti face parul, mai ales ca e si lung love struck vreau parul lung crying
Oricum. sper ca te-am ajutat:d