| Ofatamisterioasa13 a întrebat:

nu pot sa cred unui baiat i`a placut de mine toata lumea zicea ca`ai golan si ca nu ma merita vb pe mess si altecele si ieri m`a intrebat daca m`am mai gandit in legatura cu noi 2 i-am zis ca ramanem amici el a zis ok"straight facesi apoi i-am zis si ce mai zici si mi-a spus ca s-a bagat pe`o fata o cunosc si eu pe `aceea din vedere si cand am auzit parca am simtit ca ma doare si ca regret ca l`am pierdut parca tin la elstraight facenu am ascultat sufletul meu ci am ascultat lumea care zice nu ca e golan si nu stiu ce si sora mea la fel si imi zice ca sa nu ma vada cu el ca nu stie ce`mi facecrying faza e ca mi-am dat seama ca il vreau adica nu stiu dar pot sa zic ca m`am atasat de el si stiu ca l`am pierdut nu stiu ce sa fac sa trec si sa-i zic daca eu i`as zice acum ca da ar mai fi de acord sau nu stiu mi frica sa nu-mi fac rau singura odata ce e golan poate sa ma faca sa sufar"crying am nevoie de niste sfaturi va rog chiar nu stiu ce sa mai fac ma gandesc mereu la elstraight face multumesc si va doresc numai bine!

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Si prietena mea a trecut prim aceeasi chestie ca si tine.Si nu a iesit deloc frumos.Eu i-am zis de la inceput ca sunt prea diferiti si nu va merge relatia.Nu m-a ascultat si s-a bagat cu el. Tipul o iubea dar... golanul tot golan ramane.Mereu cu baietii, mereu ocupat cu bataichatterbox
Eu cred ca ai facut bine.Ai luat decizia corectahappy

2 răspunsuri:
| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, dar tine cont de 2 lucruri:
1. Incercarea moarte n`are.
2. Macar vei sti ca ai incercat, mai bine regreti ceva ce ai facut la timp decat ceva ce n-ai facut.
Pup.

| different a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel. straight face Daca a spus ca s-a bagat pe alta fata inseamna ca tie nu ti-a dat atenti si poate doar vroia ceva distractie. Daca tii la el se schimba lucrurile.Incearca sa aflii de la prieteni, cunostinte daca te place sau ceva de genu. Discuta cu el si spune-i ce simti.happy ai grija!:*