| kitishor a întrebat:

Nu recent am observat asta. am problema aceasta de mai mult timp. Îmi transpiră mâinile și... zona intimă. Nu excesiv, deci nu curg apele pe mine laughing. dar mi se umezesc.
Legat de zona intimă : nu mă "ud "winking deci nu vă gândiți la prostii. Nu mă pot duce la ginecolog și nu am avut nici un act sexual până acumwinking
Deci 2 întrebări am :
1. care este cauza, de îmi transpiră palmele și zona intimă?
2. cum să nu îmi mai transpire?

1 răspuns:
| Bogdanel97 a răspuns:

Nu ai circulatia buna. Eu am fost la doctor tot din aceeasi cauza imi transpirau mainile, iar doctorul mi-a zis ca am circulatia sangeleui foarte rea in maini. Cu zona intima nu stiu ce sa zic... Dar cu mainile asta este problema cred.