| MaeRii a întrebat:

Buna nu se mai aprinde tableta.Nu e prima data deja am dus-o de 5 ori la service.Ori se mai aprinde si ramane andoidu blocat ori doar o imagine mai inchisa ramane blocat.Am incercat butonul de reset si nu merge.Am luat-o de la MediaGalaxy si toti au zis ca tabletele de acolo au probleme cu androidul, exista vreun program pentru resoftare sau cum s-ar zice?

1 răspuns:
| Scacun_Anca_1984 a răspuns:

Sal prietene aceiasi pro o am si eu dar nu gasesc nici o rezolvare si nici un raspuns de pe aicea