| madalina_9145 a întrebat:

Nu sti-ti daca trebuie sa merg cu unul dintre parinti cand imi iau dosarul de la scoala s-a mi-l duk la liceu? Este obligatoriu sa vina si unul dintre parinti?

3 răspunsuri:
| smashboy123 a răspuns:

Da

| alexa007 a răspuns:

Este obligatoriu sa mergi cu unul dintre parinti, asa am fost si eu cand m-am inscristongue

| ValyComan a răspuns:

Da...este obligatoriu să vină unul dintre părinți, deoarece trebuie să te reprezinte cineva, nu? Cel mai bine e să mergi cu unul dintre părinți! Baftă!