| Elly_4267 a întrebat:

Buna happy

Nu stiti cat ar costa un iPod Apple fara touch?batting eyelashes

Sau daca aveti pe careva din apropiere sau chiar voi de vreti sa-l vindeti, va rog lasati mesaje :*

4 răspunsuri:
| G a răspuns:

Depinde de care vrei mai exact. sunt mai multe feluri de ipoduri. cele care AU touch sunt ipod touch si noua generatie de ipod nano. celelalte, cu ecran normal/fara ecran sunt: ipod nano generatiile mai vechi [600-700 lei], ipod shuffle [fara ecran, cam 250 de lei], ipod classic [1073 lei].

| G a răspuns:

Ala este asa numitul "ipod video", adica a cincea generatie de IPOD CLASSIC, prima care a putut reda fisiere video. nu cred ca se mai gasesc generatii mai vechi de ipod classic (generatia curenta e a 6a... desi daca te duci la dealeri Apple poate mai gasesti marfa mai veche). ipodul classic de 1073 lei. http://store.apcom.ro/ipodclassic160gbsilver-p-596.html

| saulasadaaamancaric a răspuns:

Am eu un ipod dala mic roz 8gb st din pitesti il dau la 1 mil