| JUSTaRetard a întrebat:

happy nu stiti ce raspunsuri le pot da colegiilor care imi tot cer temele la diferite materii? Niste raspunsuri sarcastice? big grin astept multe raspunsuri..pareri etc. funda celui mai bun raspunswinking

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Hai sictir sau descurcativa in viata.

| JUSTaRetard explică (pentru mgtow):

Ahahah eu daca o sa incep sa le tin predici incep ei sa ma injure laughing ei vor raspunsuri directe: da sau nu laughing mersi oricum de raspuns ^_^ big grin

| neutrino a răspuns:

Nu trebuie sa fii sarcastic pentru a refuza ferm, dar politicos, pe cineva. Nu uita insa ca scoala este lunga si maine, poimaine poate ai si tu nevoie de ajutor, iar un refuz sarcastic nu cred ca te-ar multumi.

| JUSTaRetard explică (pentru neutrino):

Asta e adevarat dar la mine vin tot aceeasi colegi mai "prostanaci" de felul lor daca pot sa zic asa si tot le cer temele celor mai destepti. deci de la ei nu prea am ce copia.laughing dar mersi oricum de sfatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pentru ce-ai nevoie de raspunsuri sarcastice? Un simplu "nu" ii rezolva.

| Motănaş a răspuns:

Nu prea ma pricep, dar sunt de acord sa te ajut cu ce pot, sau cu ceea ce mai spun si eu cind colegii imi cer tema la diferite materii.
:
-Ce am in schimb?
-Ieri cins eu eram ocupata cu tema, tu te jucai, nu-i asa?
-Iti dau sa copii, dar mai intii o previn pe mama big grin
-Doar dupa ce primesc o ciocolata!
sau mai poti face metode din care fac eu impreuna cu prietenele, ii dai sa copii cu totul alte exercitii si ii mai spui sa nu dea de copiat la nimeni, astfel il impui sa creda ca ceea ce a copiat e corect.iar cind acesta este intrebat de profesor, te poti amuza pe seamana lui.

| JUSTaRetard explică (pentru Motănaş):

Mersi mult de ajutor laughing o sa tin cont de aceste sfaturiwinking