| nocomment_4400 a întrebat:

Buna
Nu stiti cum as putea sa fac ca atunci cand scriu undeva de ex pe TPU sa nu inceapa cu litera mica sa fie direct cu litera mare sa nu mai dau eu caps lock saushift
funda logicbig grin

5 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Apesi Shift si in acelasi timp litera pe care vrei sa o tastezi. tongue

| diidii a răspuns:

Nu se poate din cate stiu eu thinking

| Anonimul2011 a răspuns:

Nici eu nu pot asta eu tin apasat pe shift si dupa aia apas pe litera ca sa o fac mare.Un prieten de-al meu me-o spus ca nu se poate nu stiu de ce

| nocomment_4400 explică:

Da stiam asta...eu vroiam altfel da ma rog...merita efortul depus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu se poate sa faci asa ceva.
Fie ca apesi pe Caps Lock(stanga)si totul iti apare mare.
Dar sub Caps Lock si al doilea Shift.happy