| pinkroz a întrebat:

Buna nu stiti cum pot sa fac febra fara creta? Funda +vot AJUTOOR uRGENT

5 răspunsuri:
| backback a răspuns:

De dimineata iei o punga si o umpli cu apa calda si o pui pe fata si cand vine mama ta sa vada daca ai febra o sa ai fata fierbintebig grin ori asta ori faci un dus rece, iesi afara, si dormi cu geamul deschis.dar o sa racesti rau asa

| pinkroz explică (pentru backback):

Pai ea sta tot timpul dupa mine. Daca manank cv alimente sa mi se faca rau sa sa am febra cv nu se poate?

| backback a răspuns (pentru pinkroz):

Pai ar fi o idee dar no sa iti placa. ia un iaurt desfa-l si tine-l afara 2-3 zile apoi manancal
o sa iti fie rau rau

| pinkroz explică (pentru backback):

Nu am timp 2-3 zileeeeeee... Dar daca mananc gheata si imi pun pe frunte merge? Ca am incercat cu baia rece da nu Mergee la mine.dar sa mananc cv sa imi apara bubite? Rosi? Sau sa tusesc sa ma doara gatul rau? cv? Altcv nu este? ai funda daca raspunzi si are un pic de efect;-)

| backback a răspuns (pentru pinkroz):

Offff laughing nu stiu altcevarolling on the floor du-te la magaziun cumpara-ti 3-4 inghetate manancale repede baga apa in congelator si bea-o