| 4827 a întrebat:

Nu stiu cam nimic despre balul bobocilor laughing. Vreau sa particip la Miss. Trebuie sa dau probe? Ce probe? La cultura generala ce ar putea sa imi pice? Sau ce a picat pana acum? Ce talet pot folosi (nu vreau sa cant, dar am ceva talent la desen, si daca vreau sa dansez, dansez cu partenerul? ) .Partenerul...trebuie sa fie tot clasa a 9-a? Poate fii si mai mare? Trebuie sa il aleg eu (partenerul)? Cine e in juriu? Funda, si spuneti-mi ce mai e de stiut despre balul bobocilor :*!

Răspuns Câştigător
| Ann17 a răspuns:

Trebuie sa fi imbracata elegant, pareterul tau trebuie sa fie tot de clasa a9-a si trebuie sa se asorteze cu tine(nu este neaparat dar e mai dragut asa) veti dansa toate stilurile de muzica incepand de la populara pana la rock.Vor fi si intrebari de cultura generala, dar nu va fi din ce ai invatat pana acum, vor fi despre Mihai Eminescu de ex. cine a scris somnoaroase pasarele si chestii din aceste.Sau despre geografie,unde se afla Romania, sau cu cine se invecineaza, poate sa iti pice despre stiinta adica la cate grade ingheata apa, la cate pierbe, etc.
Danseaza cu parteterul, deoarece vor fi note si in juriu vor fi cei care organizeaza balul adica cei de clasa 12.
Vor mai fi si probe.
Trebuie sa fi cat mai naturala si feminina. Distractie placuta:*
Funda plspuppy dog eyes

1 răspuns:
| Ricabila a răspuns:

Haideti ma, seriooooss? Voi pe ce lume traiti? straight face